Rezidenca Alba 3 Rezidenca Alba 2 Rezidenca Alba 1 etcslider das Prova Slider

Te rejat e fundit

Nje investim gjigand po behet realitet…. Cilesi , Ndertim , Gjelberim cdo gje qe kerkoni per familjen tuaj , nen marken Edil al vjen se shpejti kompleksi me i ri , ne Rrugen Don Bosko Tirane - Edil al prezanton projektin me te ri, Rezidencen Alba, ART BRENDA QYTETIT - Oferte, Parkime me keste 175 euro /muaji

Concord Center

Edil Al, pas suksesit të saj me Galeria – ETC dhe Kristal Center vazhdon me qendrën më të re tregtare, në një pikë tjetër strategjike të Tiranës. Qendra ndodhet në një kompleks rezidencial, pranë unazës së Tiranës , në Rrugën 5 Maji.
Lexo me shume

Kompleksi Gjelberimi

Me pamje nga kodrat e liqenit artificial të Tiranës, ndërtesat rezidenciale ofrojnë një vend ideal për shtëpi të qetë e në ajër të pastër. Ndërtimi cilësor, komoditeti dhe arkitektura e bëjnë këtë kompleks një rezidencë të veçantë.
Lexo me shume

Kompleksi Syri i Liqenit

Syri i liqenit është një ndërtesë luksoze banimi. Me një pamje fantastike mbi liqenin artificial të Tiranës,kjo ndërtesë rezidenciale ofron një vend perfekt të qetë e me ajër të pastër për shtëpinë tuaj. Per teknologjine e fundit ne ndertim dhe Lexo me shume

  • Kerkoni Prone

  • Rregjistrohuni

    Emri
    E-mail
  • Rezidenca Alba